Sihtasutus Anija Mõisa Haldus

Anija mõisakompleksi haldamiseks, renoveerimiseks ja taaselustamiseks loodi 2008. aastal sihtasutus Anija Mõisa Haldus. Sihtasutuse tegevuse eesmärk on Anija mõisakompleksi restaureerimine ja renoveerimine ning mõisa kui turismiobjekti arendamine.

15. sajandist pärit mõis on värskelt restaureeritud - taasavati 23. augustil 2020. aastal. Mõisakompleksi kuulub härrastemaja, kus asub läbi kahe korruse kulgev püsinäitus „Mõisa aja lugu", mõisakohvik ja käsitöökamber, mitmesuguste sündmuste tarbeks ümber ehitatud ait-sündmuskeskus ning Prantsuse ja Inglise stiilis mõisapark, mis on ainulaadne võõrpuuliikide rohkuse poolest. Anija mõis on avatud igapäevaselt.

Lisainfo www.anijamois.ee

Velko AV

Osaühing VELKO AV sünnilugu sai alguse 1 märtsil 1993 a, kui Anija valla kommunaalmajanduse haldamiseks loodi munitsipaalettevõte VELKO.
Oma praeguse nime sai firma 1997 a, kui munitsipaalettevõte kujundati ümber osaühinguks. Järgmine oluline etapp sai teoks 2004 a, kui Anija valla ja Kehra linna liitumisel ühines VELKO AV-ga KEHRA KERMOT.

 

Tänaseks on VELKO AV kujunenud kahe miljoni eurose aastakäibega ettevõtteks, kes lisaks Kehra linnale osutab teenuseid veel Alavere, Anija, Voose ja Lilli külades ning Aegviidu alevis.


Pakume oma klientidele kaugkütte, vee-kanalisatsiooni ja elamuhalduse teenuseid.
Meie meeskonda kuulub 15 töötajat, kes tahavad kõik olla headeks partneriteks elumugavuste loomisel kõigile Anija valla elanikele.

http://www.velko.ee/

 

Sihtasutus Anija Valla Spordimaailm

Sihtasutus Anija Valla Spordimaailm (Spordi tn 2b)

Telefon: 56625166

E-post: spordimaailm@anija.ee

Kodulehekülg

Facebook

Tegevjuht: Tanel Laanmäe