Anija vallavalitsus

 
Registrikood: 75018816
Tehingupartneri kood: 131101
Telefon: 52 96 771
E-post: anija@anija.ee
Aadress: F. R. Kreutzwaldi tn 6
74307 Kehra, Harju maakond
 
Arvelduskontod: 
SEB Pank a/a EE391010002018897002
Swedbank a/a EE922200001120120102
Coop Pank a/a EE624204278616784205
 
E-arvete vastuvõtmise teenusepakkuja on Omniva, AS Eesti Post.
Teenuse pakkuja on Finbite OÜ.
 
Vallavalitsuse ametnike ja töötajate vastuvõtuajad:

E             13.30 – 16.00

T              9.00 – 12.00; 16.00 – 18.00

N             9.00 – 12.00

Vastuvõtuaja paremaks planeerimiseks palume teil soovitud ametnikuga kokkusaamine eelnevalt telefoni või elektronposti vahendusel kokku leppida. 

AEGVIIDU TEENINDUSPUNKT

Piibe mnt 13, Aegviidu

KRISTEL LÄÄN 

telefon: 522 2764

 

 

 

Kiirema ja sujuvama asjaajamise tagamiseks palume saata kõik avaldused ja pöördumised läbi iseteeninduskeskkonna või e-posti aadressile anija@anija.ee

Kiri registreeritakse vajadusel meie dokumendiregistris ja suunatakse vastutavale ametnikule.

Kantselei

Nimi

Amet/ametijuhend

  Mobiil

E-post

Haridus

   Puhkus  

 

Heldi Laks

Vallasekretär

55511866

heldi.laks@anija.ee

kõrg

24.04-30.04.2024
01.07-18.07.2024
19.08-23.08.2024

Ilsia Väli

Referent

55511877

ilsia.vali@anija.ee

kõrg

25.03-07.04.2024
17.06-27.06.2024
22.07-02.08.2024

Kristiina

Kari

Registripidaja-

referent

55513080

kristiina.kari@anija.ee

kõrg

29.04-30.04.2024
27.05-31.05.2024
08.07-28.07.2024
19.08-23.08.2024

Lilja Piibeleht-

Tarassov

Infospetsialist

529 6771

lilja.piibeleht-tarassov@anija.ee

kesk-eri

08.04-12.04.2024
02.05-03.05.2024
17.06-07.07.2024
29.07-02.08.2024

 

Vallavalitsus

Nimi

Amet/ametijuhend

Mobiil

E-post

Haridus    Puhkus  

Riivo Noor

Vallavanem

508 8236

riivo.noor@anija.ee

kõrg 02.04.-08.04.2024

Marge Raja

Abivallavanem 512 5245 marge.raja@anija.ee kõrg 16.07-05.08.2024  

Liivi Hansen

Finantsjuht

512 5241

liivi.hansen@anija.ee

kõrg 10.01-14.01.2024
25.06-08.07.2024
05.08-11.08.2024
Priit Vabamäe Abivallavanem  5307 0680 priit.vabamae@anija.ee kõrg 11.03-12.03.2024
25.03-29.03.2024
31.05-03.06.2024
01.07-19.07.2024
23.12-05.01.2025
Tiina Silem  Abivallavanem 5301 5837 tiina.silem@anija.ee kõrg 24.06-18.07.2024  

 

Haridus ja kultuur

Nimi Amet/ametijuhend Mobiil E-post Haridus    Puhkus  
Tiina Silem

Abivallavanem 

5301 5837

tiina.silem@anija.ee

kõrg 24.06-18.07.2024  
Svetlana Lass Haridusspetsialist 518 7430 svetlana.lass@anija.ee kõrg 13.05-17.05.2024
08.07-28.07.2024
16.09-20.09.2024

 

Sotsiaalvaldkond

Nimi

Amet/ametijuhend

Mobiil

  E-post

Haridus

  Puhkus

 
Marge Raja Abivallavanem 512 5245 marge.raja@anija.ee kõrg 16.07-05.08.2024  

Airi Hõrrak

Sotsiaaltööspetsialist
teenuste alal

5551 1944

airi.horrak@anija.ee

kõrg

27.05-02.06.2024

Lydia Kruusmann

Sotsiaaltööspetsialist
toetuste alal

 

5331 1154

lydia.kruusmann@anija.ee

kõrg

 

Kristel Lään

Sotsiaaltööspetsialist

522 2764

kristel.laan@anija.ee

kõrg

15.07-04.08.2024

Liis Põrk

Laste ja perede spetsialist

5551 0530

liis.pork@anija.ee

kõrg

02.05-03.05.2024
25.06-26.06.2024
15.07-01.08.2024
21.10-27.10.2024
02.12-05.12.2024
30.12-31.12.2024

 

Kriste Tiisler

Laste ja perede spetsialist

512 5242

kriste.tiisler@anija.ee

kõrg

25.04-02.05.2024
20.05-24.05.2024
01.07-14.07.2024
18.11-22.11.2024
16.12-20.12.2024


 

Leena Masing


Laste hoolekandespetsialist

5684 8259

leena.masing@anija.ee

kõrg

26.02-12.03.2024
Heidy Murula Noorte heaolu spetsialist ja juhtumikorraldaja 5197 8191 heidy.murula@anija.ee   03.06.2024
08.07-28.07.2024
29.07.-02.08.2024
05.08.-09.08.2024
 
Eike Mägi Lastega perede tugiisik 5568 1771 eike.magi@anija.ee      

 

Finantsvaldkond

Nimi

Amet/ametijuhend

Mobiil

E-post

Haridus

Puhkus

 

Liivi Hansen

Finantsjuht

512 5241

  liivi.hansen@anija.ee kõrg 10.01-14.01.2024
25.06-08.07.2024
05.08-11.08.2024

Mairit Margat

Raamatupidaja

5912 7974

mairit.margat@anija.ee

rak. kõrg 15.07-28.07.2024
15.08-27.08.2024

Maire Sikkar

Raamatupidaja

527 2589

maire.sikkar@anija.ee

kesk 18.03-24.03.2024
19.07-01.08.2024
 
Ülle Köster Raamatupidaja 5564 6478 ulle.koster@anija.ee   25.03-28.03.2024
15.07-30.07.2024
19.08-30.08.2024
 

 

Ehituse, planeerimise ja maakorralduse valdkond

Nimi

Amet/ametijuhend

Mobiil

E-post

Haridus

  Puhkus

 
Anne Ruus Ehitusreferent 51 993 505 anne.ruus@anija.ee kõrg 21.05-24.05.2024
27.05-31.05.2024
08.07-02.08.2024
Inga Vainu Arhitekt-planeeringuspetsialist 527 2963 inga.vainu@anija.ee kõrg 26.02-01.03.2024
22.04-26.04.2024
01.07-21.07.2024
 

Mait Paasik

Maa- ja teespetsialist

53 338 408

mait.paasik@anija.ee

kõrg

13.05-17.05.2024
25.06-12.07.2024
19.08-30.08.2024

Kalev Laast

Ehitus- ja hankespetsialist

512 5243

kalev.laast@anija.ee

kõrg 29.01-11.02.2024
22.07-02.08.2024
19.08-30.08.2024
 

 

Keskkonna ja taristu valdkond

Nimi

Amet/ametijuhend

Mobiil

E-post

Haridus

 Puhkus

 

Evelin Kolbak

Keskkonnaspetsialist

58189033

evelin.kolbak@anija.ee

kõrg

18.03-05.04.2024
15.07-26.07.2024
29.07-02.08.2024

Martin Mändla

Majandusspetsialist

5125244

martin.mandla@anija.ee

kõrg

13.05-19.05.2024
12.08-01.09.2024
16.09-24.09.2024

 

Jaan Takk

Heakorratööde-spetsialist

58514099

jaan.takk@anija.ee

kesk

01.05-03.05.2024
01.07-14.07.2024
16.12-22.12.2024

 

 

Järelevalve valdkond

Nimi Amet/ametijuhend   Mobiil E-post Haridus Puhkus  

Mihhail Lopatkin

Järelevalve spetsialist

55512773

mihhail.lopatkin@anija.ee

 kõrg

27.05-31.05.2024
25.06-12.07.2024
12.08-16.08.2024
27.12-05.01.2024
 

 

Arendusvaldkond

 

Nimi

Amet/ametijuhend

 Mobiil

E-post

Haridus

  Puhkus

 

Janne Kallakmaa

Arendusjuht

58200239

janne.kallakmaa@anija.ee

 kõrg

01.04-01.05.2024