Komisjonid ja fraktsioonid

Arengu- ja eelarvekomisjon 

Volikogu juhtivkomisjon

Liikmed

Telefon

E-post

Margus Nõlvak (esimees)

504 1010

margus.nolvak@hotmail.com

Toomas Tõnise (aseesimees) 501 2265

toomas.tonise@gmail.com

Erik Jüriöö 504 8520

erikjyrioo@gmail.com

Inga Leoke-Bosenko 5800 7170 leoke.inga@gmail.com
Heli Karu 5622 5030 karu.heli@gmail.com
Peep Kask 5342 9665 peepkask78@gmail.com
Jaanus Kalev  514 7810 jaanus.kalev@anija.ee
Priit Raudkivi 5562 1668 rapriit@gmail.com
Marina Petrova 511 2077 marina.petrova@horizon.ee
Marek Suik 5567 1800 marek@katkera.ee
Triinu Allipere ei avaldata triinu.kopvelt@gmail.com

 

Haridus- ja noorsootöökomisjon 

Ülesanded: hariduse ja noorsootööga seotud eelnõude ja küsimuste kohta oma seisukoha kujundamine.

Liikmed

Telefon

E-post

Heli Karu (esimees) 5622 5030

karu.heli@gmail.com

Ranno Soots (aseesimees)

505 2997

info@kaes.ee

Renna Reisi

ei avaldata ei avaldata
Kaisa Tamkivi ei avaldata ei avaldata

Maia Alumaa

ei avaldata

aegviidula@anija.ee

Rene Kaalo 527 4128 rene@sohvik.ee
Kätlin Takk ei avaldata ei avaldata
Maia Põlajeva ei avaldata ei avaldata
Ivar Neio 509 2997 ivar@neio.ee
Argo Kivi ei avaldata ei avaldata
Veronika Silivask ei avaldata ei avaldata
Varvara Zaytseva ei avaldata ei avaldata

 

Majandus- ja keskkonnakomisjon 

Ülesanded: majanduse, rahastuse, planeeringute, maa, turvalisuse, keskkonna ja ettevõtlusega seotud eelnõude ning küsimsute kohta oma seisukoha kujundamine

Nimi

Telefon

E-post

Erik Jüriöö (esimees) 504 8520

erikjyrioo@gmail.com

Marek Suik (aseesimees) 5567 1800

marek@katkera.ee

Aare Nurm ei avaldata aare.nurm1@gmail.com
Silver Nurmsalu ei avaldata ei avaldata
Margus Molok 5814 5960 margusmolok@hotmail.com
Kalle Saarmas 524 7487 kalle.saarmas@mail.ee
Viktor Kropatšjov ei avaldata alukvik@gmail.com
Marina Petrova 511 2077 marina.petrova@horizon.ee
Erko Kruusamägi ei avaldata ei avaldata
Ingrid Järmut ei avaldata ei avaldata
Tarvo Maripuu ei avaldata ei avaldata

 

Huvitegevuse- ja kogukonnakomisjon 

Ülesanded: kultuuri, spordi, turismi ja kodanikuühendustega seotud eelnõude ja küsimuste kohta oma seisukoha kujundamine.

Liikmed

Telefon

E-post

Toomas Tõnise (esimees) 501 2265

toomas.tonise@gmail.com

Peep Kask (aseesimees) 5342 9665

peepkask78@gmail.com

Ülle Daut ei avaldata anijamois@anija.ee
Ene Kerb ei avaldata ene.kerb@anija.ee
Tanel Laanmäe ei avaldata spordimaailm@anija.ee
Indrek Lillsoo ei avaldata ei avaldata
Sven Luks ei avaldata svenluks@gmail.com
Ivar Neio 509 2997 ivar@neio.ee
Anne Oruaas 5340 2876 anne.oruaas@mail.ee
Sirle Sirel 5683 0225 sirlesirel@gmail.com

 

Revisjonikomisjon 

Liikmed

Telefon

E-post

Peep Kask (esimees) 5342 9665

peepkask78@gmail.com

Ivar Neio (aseesimees) 509 2997

ivar@neio.ee

Natalija Jakovenko 5649 5034

natalija.jakovenko@online.ee

Anne Oruaas 5340 2876 anne.oruaas@mail.ee

 

Sotsiaalkomisjon

Ülesanded: sotsiaaltöö, tervishoiu, lastekaitsega seotud eelnõude ja küsimuste kohta oma seisukoha kujundamine.

Liikmed

Telefon

E-post

 Inga Leoke-Bosenko (esimees) 5800 7170

leoke.inga@gmail.com

Natalija Jakovenko (aseesimees) 5649 5034 natalija.jakovenko@online.ee
Hannes Pikkel ei avaldata hannespikkel@gmail.com
Kai Viirmann 5332 8474 kai.viirmann@anija.ee
Kristel Lään 522 2764 kristel.laan@anija.ee
Jüri Lillsoo ei avaldata ei avaldata
Mati Kattai ei avaldata ei avaldata
Ivar Neio 509 2997 ivar@neio.ee
Ellen Pajumäe ei avaldata ei avaldata
Kaire Roosipuu ei avaldata ei avaldata
     

 

Keskfraktsioon

Liikmed

Telefon

E-post

Marina Petrova (esimees) 511 2077 marina.petrova@horizon.ee
Inga Leoke-Bosenko (aseesimees) 5800 7170 leoke.inga@gmail.com
Jaanus Kalev 514 7810 jaanus.kalev@anija.ee
Natalija Jakovenko 5649 5034 natalija.jakovenko@online.ee

 

Reformifraktsioon

Liikmed

Telefon

E-post

Marek Suik (esimees) 5567 1800 marek@katkera.ee
Sirle Sirel 5683 0225 sirlesirel@gmail.com
Peep Kask 5342 9665
Kalle Saarmas 524 7487 kalle.saarmas@mail.ee

 

Fraktsioon Anija Ühendus

Liikmed

Telefon

E-post

Priit Raudkivi (esimees) 5561 1668 rapriit@gmail.com
Rene Kaalo (aseesimees) 527 4128 rene@sohvik.ee
Toomas Tõnise 501 2265 toomas.tonise@gmail.com
Heli Karu 5622 5030 karu.heli@gmail.com
Ranno Soots 505 2997 info@kaes.ee
Anne Oruaas 5340 2876 anne.oruaas@mail.ee
Erik Jüriöö 504 8520 erikjyrioo@gmail.com
Margus Nõlvak 504 1010 margus.nolvak@hotmail.com

 

EKRE fraktsioon

Liikmed

Telefon

E-post

Triinu Allipere (esimees) ei avaldata triinu.kopvelt@gmail.com
     
Ivar Neio 509 2997